Witte Wieven Rally

Op zondag 7  juni zal de 40e Witte Wieven VMC Rit plaats vinden.

Dit is een jubileum en zal zodanig gevierd worden.

De Witte Wieven Rally is een onderdeel van het Heksenweekend, een tweetal toertochten voor oldtimer wegmotoren tot bouwjaar 1940 georganiseerd door de Zelhemse auto- en motorclub, ZAMC en MAC Sport en Vriendschap uit Lochem.  Tijdens deze rally rijden er veel oude merken mee,  variërend van 98 tot 1200cc. Bij de start, die deze keer op de Kleine Markt in Lochem plaatsvindt, komt dan ook veel publiek om te zien hoe de oude motoren gestart worden en om de minuut vertrekken. Na een rit van ongeveer 65 km komen ze bij de Heksenlaak nabij Zwiep binnen. Daar is een pauze om de motoren en de berijders enige rust te gunnen en om de inwendige mens te versterken. Hier kunnen de motoren bezichtigd worden.

De toertochten hebben een wedstrijdkarakter en tellen mee voor het VMC kampioenschap. Afgelopen jaren waren er ongeveer 90 rijders uit alle delen van Nederland, België en Duitsland.

‘s Middags volgt een tocht door de omgeving., waarna de motoren terugkeren bij de Heksenlaak.

De start is van 11 uur tot 12 uur. De lunch is van ongeveer 1 uur tot half 3. De toertocht ‘s middags duurt tot ongeveer half 4.

Voor meer informatie over deze rit en/of de VMC kan men contact opnemen met: Wim Marsman, Bergweg 16, 7242 ER Lochem, tel. 0573-253367